DODANIE ZDARMA NAD 30 EUR V RÁMCI SR!

O nás

chocomaze katka

Čokoládovňa CHOCOMAZE vznikla v roku 2012 s cieľom, aby sa pokúsila priniesť kreativitu a farbu do každodenného života. Chcela som vytvoriť firmu, ktorá dokáže rásť a byť príkladom toho, že aj na Slovensku sa dajú robiť kvalitné produkty.

Od vzniku čokoládovne som vždy dbala na kvalitu, nielen samotného produktu, ale aj na kvalitu dizajnu. Za našu grafickú identitu ďakujeme dizajnérovi Róbertovi Szabóvi. Naše čokolády sú teda nie len vyrobené na Slovensku, ale aj ich dizajn vznikol na domácej pôde.

Kvalitu našich výrobkov kontrolujeme dennodenne, aby každý zákazník dostal presne tú čokoládu do rúk, ktorú si vo svojich snov vymyslel. Vždy sa snažíme priniesť novinky, ktoré Vás potešia. Preto sa na nás neváhajte obrátiť aj s Vašimi nápadmi aj s prípadnými ťažnosťami.

Našu prácu aj vďaka Vám ocenili na viacerých súťažiach. Získali sme ocenenie od pána Ministra hospodárstva v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ roka 2013, 2. miesto v súťaži e-Žena roka 2012 a Cenu Heureky za rok 2013 za náš „výnimočný internetový obchod“. V roku 2015, 2017, 2019 a 2021 sme obdržali medzinárodné ocenenia Great Taste Awards, kým v súťaži International Chocolate Awards sme uspeli v rokoch 2015, 2017 a 2018.

V roku 2023 som sa stala víťazkou grantového programu Visa She’s Next.

Ďakujem, že veríte našej práce a šírite dobré meno našej čokoládovne CHOCOMAZE.

Katka