DODANIE ZDARMA NAD 30 EUR V RÁMCI SR!

Pre firmy

  Čokolády CHOCOMAZE sú ojedinelé, ručne robené čokolády ktoré môžu byť vynikajúcim darčekom každým Vašim partnerom, kolegom alebo zamestnancom. Sme si istí, že naša čokoláda poteší každého pri akejkoľvek príležitosti. 

  Ak hľadáte individuálne riešenie firemných darčekov, tak ste na tom najlepšom mieste. Nižšie nájdete naše možnosti obrandovania a rozmerov čokolád, ale radi sme flexibilný a podľa Vašich zadaní pokúsime vypracovať aj také individuálne riešenie, ktoré ste tu nenašli. 

  pre firmy 1

  TABUĽKOVÉ ČOKOLÁDY – min. 100g 

  Možnosť obrandovania samotného obalu s pauzovacím papierom – od 1ks

  Obrandovanie so saténovou stuhou – od 100ks

  Individuálne grafické prevedenie obalu – od 1000ks

  Vybrať si môžete z nášho celého portfólia už vopred vymyslených kreácii, ale sme otvorení aj Vašim nápadom. Radi vytvoríme niečo ojedinelé.

  MYSLIME EKOLOGICKY

  Našim cieľom je, aby sme naše čokolády balili do 100% recyklovateľných obalov. Do konca roka 2019 vyradíme plast z našich produktov CrunCHÉ a FruCHÉ, následne ako nám len trh a technológie umožnia, PP sáčky vymeníme na iný spôsob balenia. 

  pre firmy 2

  3×3 VARIÁCIE s logom min. 50g

  V prípade variácii 3×3 sa nemusíte rozhodovať medzi mliečnou, horkou a bielou čokoládou v tejto krabičke nájdete všetky 3 s rôznimy posypmi a navyše Vám vieme podtlačiť povrch bielej čokolády aj logom. 

  pre firmy 3 1